• تماس با ما: 02122531717
 • ایمیل به ما: info@tzs.ir
 • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

روش نگهداری HPL

 • دستورالعمل حمل، جابه جایی ونگهداری درانبار

  دستورالعمل حمل و جابه جایی

  ــ از قرارگیری اجسام خارجی بین صفحات، برخورد آنها با لبه های تیز و از لغزیدن ویا حرکت افقی صفحات بر روی یکدیگر اجتناب شود.

  ــ برای برداشتن صفحات از روی یکدیگر به صورت عمودی آنها را بلند کرده بعد جابجا نمایید و از کشیدن انها بر روی هم خودداری کنید.

  ــ برای جابجایی پانلها با دستگاه از تسمه استفاده کنید.در محل اتصال تسمه با پانل از کارتن برای جلوگیری از آسیب به لبه های پانل استفاده کنید.

  دستورالعمل نگهداری در انبار

  ــ پانل ها باید به صورت افقی و خوابیده نگهداری شوند.هرگز آنها را به صورت عمودی و یا به دیوار مگر برای زمانی کوتاه قرار ندهید.توجه داشته باشید زیر پانل ها باید کاملا صاف باشد تا از تاب برداشتن آنها جلوگیری شود.

  ــ پانل هاباید در یک مکان سرپوشیده خشک  و پاکیزه ، دور از نور مستقیم آفتاب و باران انبار شوند.

  شرایط آب و هوایی در دو طرف پانل ها باید یکسان باشد.

  شرایط مناسب دمای 23 درجه سانتی گراد (+/-2درجه) و رطوبت 50درصد (+/-5درصد) می باشد.

  فیلم محافظ پانل ها بعد از نصب باید حذف شوند چون تابش نور خورشید باعث میشود فیلم به سطح پانل بچسبد.(پانل ها را قبل از نصب در معرض نور خورشید قرار ندهید).

 • نگهداری و تعمیر پانل HPL

  پانل ها از هرگونه نگهداری و تعمیرات که معمولا برای چوب استفاده می شود بی نیاز است. اما در صورت آسیب دیدگی جدی باید آن را تعویض کنید.

  نکته: لیبل (فیلم محافظتی) کشیده شده بر روی  پانل ها را بعد از نصب از آن جدا نمایید.حتی الامکان سعی کنید این کار بعد اتمام پروژه انجام دهید تا سطح پانل ها صدمه نبینند.

  سطح صیقلی پانل ها مانع از جذب گرد و غبار و آلودگی می شوند . اما در شهر هایی که آلودگی هوا بیشتر می باشد لازم است سطح پانل ها هر چند وقت یک بار شسته شود. خاصیت ضد چسبندگی پانل ها این امکان را می دهد که سطح آن به سهولت با استفاده از آب و محلول های نظافت خانگی تمیز شود.

  برای شستن پانل ها حتما به نکات ذیر توجه کنید:

  1)محلول های خانگی را در آب رقیق کرده و بعد از آن استفاده کنید. و از شستن بامواد شیمیایی ناشناخته یا تند پرهیز کنید.

  2)جهت شستن، از پارچه های نرم و تمیز که به سطح پانل آسیب نمی رسانند استفاده کنید، و هرگز از پشم شیشه ،اسکاج ،گونی و هر چیزی که موجب خراش در سطح پانل می شود استفاده نکنید.

  3)بعد از اتمام کار و شستن پانل ها با کف و صابون سطح پانل را با آب روان تمیز کنید و اجازه دهید پانل ها به طور طبیعی خشک شوند.

  4)تمیز کردن پانل ها با دستگاه های پمپاژ آب با فشار بالا موجب آسیب دیدگی آن ها می شود.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت اطلاعات جدید انواع نما ایمیل خود را ارسال کنید

طرح زیبـا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اطلاعات تماس

دفتر فنی : 1717 2253-021
دفتر مرکزی : 4082 8846-021
تهران، پاسداران، میدان احتشامیه
خیابان راستوان شمالی، پلاک 30